best_supplier_480x250

Profil společnosti

Společnost Witty Trade s.r.o. byla založena v roce 2011 jako česká pobočka hongkongské společnosti Witty International Ltd., která se zabývá B2B obchodováním s elektronikou, především mobilními telefony, jejich náhradními díly a příslušenstvím. Díky více než desetiletým zkušenostem zakladatelů s působením na trhu mobilních technologií se společnost Witty International Ltd. během krátké doby stala důležitým distributorem na trhu telefonů čínských značek jako Oppo, Vivo, Lenovo, Xiaomi či Meizu.

Witty Trade s.r.o je v současné době distributorem mobilních telefonů a zařízení konceptu Internet of Things (IoT). Jde o zásadní trend v oblasti obsluhy elektrických spotřebičů a jejich komunikace mezi sebou.
Díky této technologii postavené na bezdrátovém přenosu dat a internetu je umožněno pomocí např. svého chytrého telefonu na dálku nastavit vysávání, hlídat kvalitu ovzduší a zapnout čističku vzduchu, ovládat osvětlení či ho automaticky naplánovat v závislosti na denní době, sledovat kamery a čidla monitorující domácnost, atd.
Na nejvyšší partnerské úrovni působíme coby oficiální distributor značek Xiaomi, Roidmi, Huami, 360, Yeelight, 1More a dalších uznávaných výrobců. Přední české e-shopy i tradiční prodejci IT a elektra spoléhají na naše služby a sortiment. Zásobujeme například Alza.cz, CZC.cz, DATART, Amazon, Electro World, Mall.cz, OKAY a další. Spolupracujeme s více než 1 000 aktivními obchodními partnery.

Již od svého vzniku si udržujeme pozici jednoho z klíčových českých distributorů elektroniky. Jsme stabilní společností, která klade důraz na komplexní služby ke všem značkám, které v České republice a dalších zemích Evropské Unie zastupujeme. Cílem je udržovat a rozvíjet dobré vztahy s obchodními partnery. Oblíbené jsou produktové akce, které umožňují odběr zboží za výjimečných podmínek. Během svého působení jsme dosáhli řady veřejných ocenění.
Witty Trade své zaměstnance vede k otevřenosti a vstřícnosti k obchodním partnerům. Snažíme se uspokojit jejich nejnáročnější požadavky a udržovat oboustranně výhodné obchodní vztahy. Pro své partnery pravidelně pořádáme osobní setkání. Oblíbené jsou zvláště akce s odborným a společenským programem. Hlavním cílem společnosti pro rok 2018 bylo otevření vlastní retailové sítě obchodů Xiaomi napříč obchodními centry v České republice, což se nám podařilo.

Díky úzké spolupráci s našimi pobočkami v Číně a Hong Kongu umíme flexibilně řešit i velmi specifické požadavky našich partnerů a dokážeme dodat prakticky jakýkoliv produkt i mimo naši základní nabídku.