1MORE se dnes stala nejvíce oceněnou značkou sluchátek na CES v rámci události CES Unveiled na Mandalay Bay v Las Vegas. Vlajkové modely sluchátek 1MORE, Triple Driver a Quad Driver, patří mezi nejznámější a nejlépe oceněná sluchátka posledních dvou let. Obě sedí na vrcholové pozici v žebříčku hodnocení spotřebitelských technologií, jako jsou Digital Trends, CNET, Techradar, PC Magazine, Business Insider a nedávno byly Triple Drivers označené firmou Rewieved.com jako „Nejlepší sluchátka, které jsme kdy testovali.“

Triple a Quad Drivers mají 220 odborných recenzí a mezi dvěma z nich za posledních 18 měsíců je uvedeno, že jsou pravděpodobně nejlepší v jejich třídách. Díky tomuto úspěchu řady Driver Series reaguje 1MORE na spotřebitelské trendy tím, že nabízí nejen vlajkovou loď Quad a Triple Drivers v bezdrátové formě, ale také jejich Dual Driver a iBFree Plus a iBFree 2 Sports.

 

 

I v České republice jsou 1More sluchátka velice oblíbenými a kvalitními produkty. Navíc díky svému cool designu dokáží vyladit jakýkoliv outfit. Recenze ke shlédnutí zde:

https://www.czc.cz/geek/recenze-1more-triple-driver-vytribeny-zvuk/clanek