Ambasadoři

Společnost Witty Trade je distributorem významných značek působících na českém trhu a nabízí opravdu spoustu chytrých produktů pro své zákazníky. Značka Xiaomi je momentálně tou nejvýraznější, a tak není divu, že se se značkou chtějí spojovat opravdu velké a významné osobnosti a společnosti.

Makhmud „Mach“ Muradov

Mach Muradov je v bojovém světě opravdu velké jméno. Jako jeden ze dvou mužských zástupců bojujících v elitní americké profesionální soutěži UFC. Xiaomi si vybralo pro spolupráci právě Macha, který má před sebou jistě zářnou kariéru.

Timea Trajteľová

Timea je jednou z nejznámějších fitness dívek na Slovensku i v České republice. Několikrát získala titul v soutěžích bikini fitness, dokonce i evropských rozměrů. Není tak divu, že Xiaomi s touto úspěšnou fitnesskou spojilo své síly a společně tvoří úspěšný tým.

Time Trajteľová s koloběžkou Xiaomi

Pavel Callta

Pavel Callta je jeden z mladých talentovaných muzikantů působících na české scéně. Jeho chytlavé písně si zpívá téměř celá Česká republika. Pavel je velice nadaný zpěvák a ve spolupráci s Xiaomi plánuje velké věci.

Týnuš Třešničková

Týnuš je známá česká influencerka, která si vybudovala obdivuhodnou fanouškovskou základnu. Značka Xiaomi spolupracuje s Týnuš už delší dobu, a tak není divu, že jejich produkty úspěšná instagramerka denně využívá k soukromým i pracovním účelům.

Eva Perkausová

Krásná modelka a moderátorka Eva Perkausová, která si získala spoustu fanoušků například díky moderování pořadu TOP Star. Věnuje se moderování společenských akcí a ráda si svůj život vylepší moderními vychytávkami. Není divu, že si značku Xiaomi tolik oblíbila.

Andrea Kalousová

Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová – mladá, krásná, talentovaná. Založila vlastní značku „Chybí mi kočky“ a nyní působí jako velice nadějná modelka. Xiaomi produkty ji pomáhají usnadnit každodenní život.

Andrea Kalousová s kyticí růží a Mercedesem s logem Xiaomi
Denisa Spergerová fotí selfie s Xiaomi Mi Note 10

Denisa Spergerová

Vítězka Miss World Czech Republic 2019 a nynější modelka Denisa Spergerová nachází oblibu nejen v módě, ale i v moderních technologiích s cílem usnadnit si život. Vzhledem k povaze produktů značky Xiaomi je spolupráce s Denisou něco, co baví obě strany.


Nikola Kičmerová

Osobní fitness trenérka Nikola Kičmerová pomáhá získat postavu snů mnoha ženám a motivuje své sledující ke zdravému životnímu stylu. Xiaomi produkty ji v mnoha směrech pomáhají, ať už dosáhnout vlastních cílů, tak cílů jejích klientek.

Nikola Kičmerová sleduje aktivitu během cvičení s náramkem Xiaomi Mi Smart Band 5
Kamila Pavlíčková fotí selfie s telefonem Xiaomi Mi Note 10

Kamila Pavlíčková

Certifikovaná osobní trenérka a výživová poradkyně Kamila Pavlíčková zlepšuje svým koučinkem životy mnoha ženám. Kvalitní koučink ale závisí i na vybavení. Proto si Kamila vybrala značku Xiaomi, aby díky chytrým produktům dosáhla té nejlepší úrovně.

Martin Michek

Nejen díky svým schopnostem, ale i partnerům patří nováček Martin Michek k největším a pro nás nejpříjemnějším překvapením letošní Rallye Dakar. Jedním z partnerů Martina Michka je i značka Xiaomi!

Karlos Vémola fotí selfie s telefonem Xiaomi Mi 10

Karlos Vémola

Český zápasník MMA Karlos Vémola, přezdívaný Terminátor, který patří mezi legendy MMA. Není žádným překvapením, že Xiaomi s tímto úspěšným zápasníkem spojilo své síly a společně tvoří silný tým.

Filip Salač

Mladý nadějný motocyklový jezdec v týmu VNE Snipers v kategorii Moto3 Filip Salač, je již nyní velice úspěšný a míří vysoko. Jsme rádi, že s ním jeho úspěch můžeme sdílet a podporovat ho k těm nejlepším výkonům!

Filip Salač