Ambasadoři

Společnost Witty Trade je distributorem významných značek působících na českém trhu a nabízí opravdu spoustu chytrých produktů pro své zákazníky. Značka Xiaomi je momentálně tou nejvýraznější, a tak není divu, že se se značkou chtějí spojovat opravdu velké a významné osobnosti a společnosti.

Makhmud „Mach“ Muradov

Mach Muradov je v bojovém světě opravdu velké jméno. Jako jeden ze dvou mužských zástupců bojujících v elitní americké profesionální soutěži UFC. Xiaomi si vybralo pro spolupráci právě Macha, který má před sebou jistě zářnou kariéru.

Timea Trajteľová

Timea je jednou z nejznámějších fitness dívek na Slovensku i v České republice. Několikrát získala titul v soutěžích bikini fitness, dokonce i evropských rozměrů. Není tak divu, že Xiaomi s touto úspěšnou fitnesskou spojilo své síly a společně tvoří úspěšný tým.

Time Trajteľová s koloběžkou Xiaomi

Pavel Callta

Pavel Callta je jeden z mladých talentovaných muzikantů působících na české scéně. Jeho chytlavé písně si zpívá téměř celá Česká republika. Pavel je velice nadaný zpěvák a ve spolupráci s Xiaomi plánuje velké věci.

Týnuš Třešničková

Týnuš je známá česká influencerka, která si vybudovala obdivuhodnou fanouškovskou základnu. Značka Xiaomi spolupracuje s Týnuš už delší dobu, a tak není divu, že jejich produkty úspěšná instagramerka denně využívá k soukromým i pracovním účelům.

Eva Perkausová

Krásná modelka a moderátorka Eva Perkausová, která si získala spoustu fanoušků například díky moderování pořadu TOP Star. Věnuje se moderování společenských akcí a ráda si svůj život vylepší moderními vychytávkami. Není divu, že si značku Xiaomi tolik oblíbila.

Andrea Kalousová

Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová – mladá, krásná, talentovaná. Založila vlastní značku „Chybí mi kočky“ a nyní působí jako velice nadějná modelka. Xiaomi produkty ji pomáhají usnadnit každodenní život.

Andrea Kalousová s kyticí růží a Mercedesem s logem Xiaomi
Denisa Spergerová fotí selfie s Xiaomi Mi Note 10

Denisa Spergerová

Vítězka Miss World Czech Republic 2019 a nynější modelka Denisa Spergerová nachází oblibu nejen v módě, ale i v moderních technologiích s cílem usnadnit si život. Vzhledem k povaze produktů značky Xiaomi je spolupráce s Denisou něco, co baví obě strany.


Nikola Kičmerová

Osobní fitness trenérka Nikola Kičmerová pomáhá získat postavu snů mnoha ženám a motivuje své sledující ke zdravému životnímu stylu. Xiaomi produkty ji v mnoha směrech pomáhají, ať už dosáhnout vlastních cílů, tak cílů jejích klientek.

Nikola Kičmerová sleduje aktivitu během cvičení s náramkem Xiaomi Mi Smart Band 5
Kamila Pavlíčková fotí selfie s telefonem Xiaomi Mi Note 10

Kamila Pavlíčková

Certifikovaná osobní trenérka a výživová poradkyně Kamila Pavlíčková zlepšuje svým koučinkem životy mnoha ženám. Kvalitní koučink ale závisí i na vybavení. Proto si Kamila vybrala značku Xiaomi, aby díky chytrým produktům dosáhla té nejlepší úrovně.

Martin Michek

Nejen díky svým schopnostem, ale i partnerům patří nováček Martin Michek k největším a pro nás nejpříjemnějším překvapením letošní Rallye Dakar. Jedním z partnerů Martina Michka je i značka Xiaomi!

Karlos Vémola fotí selfie s telefonem Xiaomi Mi 10

Karlos Vémola

Český zápasník MMA Karlos Vémola, přezdívaný Terminátor, který patří mezi legendy MMA. Není žádným překvapením, že Xiaomi s tímto úspěšným zápasníkem spojilo své síly a společně tvoří silný tým.

Filip Salač

Mladý nadějný motocyklový jezdec v týmu VNE Snipers v kategorii Moto3 Filip Salač, je již nyní velice úspěšný a míří vysoko. Jsme rádi, že s ním jeho úspěch můžeme sdílet a podporovat ho k těm nejlepším výkonům!

Filip Salač
Karolína Mališová v černých šatech

Karolína Mališová

Karolína Mališová je česká modelka a držitelka titulu v soutěži krásy. Byla korunována Českou Miss Earth 2015 a reprezentovala Českou republiku na Miss Earth 2015. Nyní působí jako modelka, bloggerka a influencerka. Karolína miluje kromě módy i moderní technologie. Proto není divu, že si zamilovala Xiaomi produkty pro jejich stylový design a funkčnost.

Anna Kadeřávková

Anna Kadeřávková je česká modelka a herečka. Známou se stala zejména svou rolí Rozálie „Roziny“ Maléřové v seriálu Ulice. Jelikož je její diář neustále nabitý, oceňuje každou úsporu času. Díky chytrým produktům Xiaomi ušetří spoustu času, ať už v oblasti péče o domácnost, vaření nebo péče o tělo. Proto ji chytré produkty provází celým dnem.

Anna Kadeřávková v červených slavnostních šatech
Karolína Kopíncová v černých šatech na umělecké fotografii

Karolína Kopíncová

Nádherná Karolína Kopíncová je úspěšná česká modelka a Miss Czech Republic 2020. Karolína miluje kromě nejnovějších módních výstřelků také nejnovějších technologické vychytávky. Xiaomi si oblíbila zejména díky široké škále produktů, díky kterým denně šetří svůj drahocenný čas. Jejich designový vzhled je pro ni vítaným bonusem navíc.