Sluchátek naleznete na trhu nepřeberné množství, novým trendem v této oblasti jsou pak bezdrátová sluchátka. Právě tento typ sluchátek má ve své nabídce značka 1MORE, která má ve své linii návrhářů prestižního hudebního génia, držitele ceny Grammy – Luca Bignardi.

 

 

Unikátní design

Proč je design těchto sluchátek tak unikátní? Jedná se totiž o zcela bezdrátová sluchátka, tzn. že máte k dispozici pouze dvě pecky, které zandáte do uší!

Titanový zvuk

V každém sluchátku pracuje jeden dynamický měnič o průměru 7 milimetrů. Ten je vybaven mimo jiné titanovo-kompozitovou membránou, která zvládá i mohutné basy s překvapující přesností. V malém těle je obsažen skvěle vyvážený zvuk, který si zvládne poradit s většinou hudebních žánrů.

Podpora Bluetooth

Sluchátka jsou navržena pro maximální možnou svobodu poslechu, díky technologii Bluetooth v5.0 je totiž snadno spojíte s řadou zařízení, a to bez nutnosti použití kabelu. Navíc sluchátka podporují nejnovější kodek Bluetooth aptX společnosti Qualcomm s nízkou latencí a vysokým datovým tokem.

 

 

Citlivý mikrofon s ENC

Sluchátka jsou vybavena citlivým mikrofonem s funkcí potlačení okolních zvuků a šumů, tzn. že zvuk mikrofonu bude vždy dostatečně čistý a jasný pro bezchybnou telefonní komunikaci.

Nabíjecí pouzdro

Součástí balení je také unikátní napájecí pouzdro, které zároveň slouží i jako obal na sluchátka. Uvnitř pouzdra se nachází přesně tvarovaný prostor, pro každé sluchátko, opatřený kontakty pro dobíjení. Sluchátka tedy podporují nabíjení přímo z krabičky a na tři hodiny poslechu se dostanete za 15 minut dobíjení. Není čas ztrácet čas!