Množství chytrých telefonů se 4palcovým displejem je v současné době na mobilním trhu minimum. Jejich produktová nabídka se nově rozrostla o jeden odolný model s názvem KingKong Mini, který by mohl mít hlavně navrch díky velmi kompaktním rozměrům.

Padne všem do ruky

Přední panel zabere 4palcový displej s rozlišením 1 080 x 540 pixelů a selfie 8Mpx kamerka podporující odemykání obličejem. O výkon se postará čtyřjádrový procesor Helio A22 (MT6761) od MediaTeku, k němuž je napojena 3GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 32 GB. Modelu navíc nechybí slot na rozšíření paměti pomocí microSD karty s maximální kapacitou až 128 GB.

 

 

Zadní straně dominuje 13Mpx fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Mezi ostatní prvky výbavy patří operační systém Android ve verzi 9.0 Pie, funkce dual-SIM, modrá notifikační dioda či konektor USB Type-C.

Podtrženo sečteno, smartphone CUBOT King Kong Mini s 4″ displejem se hodí na každé outdoorové dobrodružství, díky jeho kompaktním rozměrům a nízkou hmotností, mimořádnou odolností vůči nárazu, prachu i kapkám vody. Pomocí dvojice fotoaparátů si vytvoříte snímky i videa, abyste si uchovali vzácné vzpomínky navždy. K obsahu telefonu získáte přístup nejen zadáním hesla, ale také ho snadno odemknete obličejem. Bez obtíží se vejde do kapsy, takže jím nemusíte zabírat místo v již tak dost naplněném batohu.