Zábava a inspirace na českých sociálních sítích byla oceněna v 7 kategoriích na impozantní akci Czech Social Awards 28. 11. 2019 a my byli u toho! Pojďme se podívat na to, jak celý večer probíhal.

 

Pohled na sálu Czech Social Awards

 

Kdo měl chuť, mohl si i zasoutěžit!

V rámci našeho Xiaomi stánku, který zaujímal místo před hlavním sálem konání akce a kde také celý večer probíhala prezentace našich produktů, probíhala i soutěž o Xiaomi Electric Scooter Pro. Během celého večera hostesky rozdávaly soutěžní kartičky a pomáhaly s jejich vyplňováním. Vyhlášení soutěže proběhlo po přímém přenosu a moderování se zhostila Zorka Hejdová.

 

Předání výhry Mi Electric Scooter Pro na Czech Social Awards

 

Všichni účastníci akce si na našem Xiaomi stánku mohli prohlédnout vystavené modely, vyzkoušet si je a naši produktoví odborníci byli všem k dispozici. Na místě byla možnost konzultace jakéhokoliv problému týkajícího se elektroniky, a také prostor pro odbornou diskuzi týkající se výběru nejvhodnějšího zařízení na základě sdělených požadavků. Tuto možnost využilo veliké množství lidí a naši experti zodpověděli veškeré dotazy.

 

Atmosféra na Czech Social Awards

 

Z řad našich influencerů jsme pozvali Makhmuda Muradova – elitního zápasníka MMA a Kláru Vavruškovou, vítězku České MISS 2019.

 

VIP holky na akci Czech Social Awards

 

Závěrem celé ankety byla kategorie FUN&ENTERTAINMENT, které jsme byli hrdým partnerem, a jejíž vítězkou se stala Barbora Votíková. Cenu předával Makhmud Muradov, který se v té době připravoval na důležitý zápas a v rozhovoru prozradil, že ihned po akci vyráží na trénink, ale předání ceny za naši kategorii si nechtěl nechat ujít.

 

Rozhovor s Machmudem Muradovem na Czech Social Awards