Influencerský večer! Úžasná atmosféra, výborné jídlo, úchvatní hosté. Akce, setkání všech Xiaomi influencerů, se konala 20. 2. 2020 a nesla se v duchu představení nadcházejících Xiaomi novinek, poděkování za předchozí rok spolupráce a hlavně to byl příjemný večer plný dobrého jídla, novinek a zábavy.

 

 

Poté, co se sešli všichni zvaní: Taťána Makarenko, Martin Michek, Nikola Uhlířová, Týnuš Třešničková, Kamila Pavlíčková, Timea Trajteľová, Ondra Novotný, Nikola Kubíčková, Kateřina Kasanová, Klára Vavrušková, Lea Šteflíčková a Antonín Charouz. První bod večera bylo poděkování jednatelky společnosti, Zuzany Fantové, všem přítomným za spolupráci v minulém roce a společný přípitek na spolupráci v roce budoucím.

 

 

Poté se představil Petr Jindřich, produktový specialista Xiaomi, se svojí krátkou prezentací o nynějších, a hlavně nadcházejících produktech Xiaomi.

Proběhlo také slavností předání telefonu Xiaomi Mi Note 10 slavnému formulovému jezdci, Igoru Fragovi, a jeho přivítání do týmu influencerů Xiaomi.

 

 

Zúčastnění byli obdarováni malou pozorností a jako příjemná tečka večera byla připravena impozantní večeře o třech chodech, kterou si všichni vychutnali s nádherným výhledem na celou Prahu!

 

 

Doufáme, že spolupráce bude probíhat i nadále v takto příjemném duchu a že se i příští rok sejdeme, užijeme si další příjemný večer a oslavíme společné úspěchy.