Skvělá zpráva pro všechny fanoušky bojových sportů, Karlose Vémoly a značky Xiaomi. Dne 1. 3. 2020 Xiaomi pro všechny sportovní nadšence připravilo ve své prodejně v OC Aupark Hradec Králové autogramiádu Karlose Vémoly a jeho knihy Zrození Terminátora. Kniha je strhující thriller, který zachytává skutečné události z Karlosova života nabitého vzrušujícími peripetiemi. Drogoví dealeři, luxusní prostitutky, zoufalci, chlast, rvačky, přátelství i nenávist, vězení i úspěšná sportovní kariéra.

 

 

Na místě bylo možno nechat si knihu Karlosem podepsat nebo si ji dokonce koupit. Fanoušci si měli možnost s Karlosem popovídat o jeho sportovních plánech, o tom, jak tenká je hranice mezi úspěchem a neúspěchem anebo si jen nechat udělat s Karlosem společnou fotku.

 

 

Karlos je však kromě sportovního tvrďáka i milovníkem značky Xiaomi, a tak si všichni návštěvníci mohli zakoupit Karlosovy oblíbené produkty se slevou od 10 %. Speciální pozornost dostaly Xiaomi sluchátka Mi Bluetooth Neckband Earphones, která byla na místě k dostání za neuvěřitelných 299 Kč.

 

 

Nedělní dýchánek s Karlosem „Terminátorem“ Vémolou a Xiaomi proběhl ve velkém stylu a všichni zúčastnění si akci velice užili. Třešničkou na dortu pak byli speciální hosté, a to přímo autor knihy Martin Jaroš a Karlosova žena s dcerou.