Naše projekty

Společnost Witty je distributorem významných značek působících na českém trhu a nabízí opravdu spoustu chytrých produktů pro své zákazníky.

Witty s.r.o.

Společnost Witty s.r.o. je distributorem významných značek působících na českém trhu a nabízí opravdu spoustu chytrých produktů pro své zákazníky. V jejím portfoliu se nachází značky: Xiaomi, Amazfit, Lenovo, Yeelight, 360 a nově i Tesla. S nadšením a odhodláním kráčí neustále vstříc dalším pokrokům a zajímavým obchodním příležitostem.

Xiaomi Mi Stores

Síť značkových prodejen

Pod naší taktovkou je aktuálně celkem 8 Mi Stores umístěných různě po České republice. Naše prodejny můžete najít ve městech: Frýdek-Místek, Hradec Králové, Olomouc, Opava, Ostrava, Teplice, Kladno, Mladá Boleslav. Naší největší prodejna se nachází v Opavě a její rozloha činí 103 m2 a naopak naše nejmenší prodejna z rozlohou 48 m2 se nachází v Olomouci.

Viha.cz

Internetový obchod

Jsme český internetový obchod specializující se na chytrou domácnost. Nejsme žádní průkopníci, na trh dodáváme produkty s osvědčenou technologií a cílíme na jednoduchost a pohodlný uživatelský zážitek. Mezi naše zákazníky patří jak firmy všeho druhu, tak běžní domácí uživatelé. Jsme autorizovaným prodejcem značek Tesla Smart, Xiaomi, Amazfit, Lenovo, Yeelight a 360.

Timme

Sportovní značka

TIMME je sportovní značka, kterou založila několikanásobná mistryně světa a Evropy v bikini fitness Tímea Trajteľová. Tímea so svojí značkou úspěšně přináší na trh oblečení, kterému nechybí kvalita, nové technologie, nápadité střihy a barvy, kterými vybočuje ze zaběhnutých kolejí a vytváří vlastní osobitý styl.

Rezidence Hostouň

Rezidenční projekt

Rezidence Hostouň je připravovaný moderní rezidenční projekt, který propojí decentní architekturu a moderní technologie inteligentní domácnosti s důrazem pro komfortní rodinné bydlení. Rezidence Hostouň vyrůstá uprostřed malebné návsi obce Hostouň, která se nachází v klidné lokalitě vzdálené pouze 9 km od hranice Prahy s výbornou dopravní dostupností do všech části metropole.