Novinky ze světa Witty

Těší nás, že vaše přízeň k produktům značky Xiaomi stále roste a máme upřímnou radost z toho, že vám každým dnem […]
náhledovka The Marketing Times
Ani nelehká doba, která nastala vlivem dynamického šíření viru COVID-19, nás nezastavila v našem pracovním nasazení, pouze se naše působení […]
Předseda představenstva HC Slavia Praha Standa Tichý
Značka, která dobývá přední příčky na trhu s chytrými produkty a dosáhla na vrchol tak rychle, jako málokterá společnost předtím.
Xiaomi Mi 10 série byla představena na evropský trh. Zajímavostí je, že poprvé v historii Xiaomi představilo všechny vlajkové produkty (Mi 10 Pro, Mi 10 a Mi 10 Lite 5G) s podporou 5G.
Do bezdrátových sluchátek 1MORE Stylish Truly se ihned zamilujete. Na první pohled vás dostanou svým nádherným provedením z exkluzivních materiálů a po vložení do uší vás překvapí podruhé, a to zejména skvělým zvukem.
Pro všechny z nás je toto období těžké, ale i na dálku se stále snažíme držet pospolu jako jeden tým. Jak toto období prožíváte vy?
Xiaomi pro všechny sportovní nadšence připravilo ve své prodejně v OC Aupark Hradec Králové autogramiádu Karlose Vémoly a jeho knihy Zrození Terminátora. Nedělní dýchánek proběhl ve velkém stylu a třešničkou na dortu pak byli speciální hosté.
Prezentace nových produktů Xiaomi, zábava, dobré jídlo a příjemná atmosféra = toť influencerský večer!
Odolný chytrý telefon Cubot King Kong Mini zaujme robustní voděodolnou konstrukcí s certifikací IP68, svým pěkným zpracováním a skvělým výkonem!