Náš příběh

Witty Trade je distributorem mobilních telefonů a chytrých zařízení konceptu Internet of Things (IoT).

Jde o zásadní trend v oblasti obsluhy elektrických spotřebičů a jejich komunikace mezi sebou. Na nejvyšší partnerské úrovni působíme coby oficiální distributor značek Xiaomi, Roidmi, Huami, 360, Yeelight, 1More a dalších uznávaných výrobců. Produkty značky Xiaomi jsme pomohli v České republice rozšířit v posílit její pozici jako jednu z nejprodávanějších značek u nás. Od svého vzniku jsme vybudovali jednu z nejstabilnějších a nejvýznamnějších společností na trhu elektroniky.

Již od svého vzniku v roce 2011 si udržujeme pozici jednoho z klíčových českých distributorů elektroniky

Společnost Witty Trade s.r.o. byla založena v roce 2011 jako česká pobočka hongkongské společnosti Witty International Ltd., která se zabývá B2B obchodováním s elektronikou, především mobilními telefony, jejich náhradními díly a příslušenstvím. Díky více než desetiletým zkušenostem zakladatelů s působením na trhu mobilních technologií jsme se během krátké doby stali distributorem důležitých značek ovlivňujících podobu českého trhu.

Jsme stabilní společností, která klade důraz na komplexní služby ke všem značkám, které v ČR a dalších zemích Evropské Unie zastupujeme. Cílem je udržovat a rozvíjet dobré vztahy s obchodními partnery. Oblíbené jsou produktové akce, které umožňují odběr zboží za výjimečných podmínek. Během svého působení jsme dosáhli řady veřejných ocenění.

Witty Trade své zaměstnance vede k otevřenosti a vstřícnosti k obchodním partnerům. Snažíme se uspokojit jejich nejnáročnější požadavky a udržovat oboustranně výhodné obchodní vztahy. Hlavním cílem společnosti pro rok 2018 bylo otevření vlastní retailové sítě obchodů Xiaomi napříč obchodními centry v ČR, což se nám podařilo.