Projekty

Společnost Witty Trade je distributorem významných značek působících na českém trhu a nabízí opravdu spoustu chytrých produktů pro své zákazníky. Značka Xiaomi je momentálně tou nejvýraznější, a tak není divu, že se se značkou chtějí spojovat opravdu velké a významné osobnosti a společnosti.

Xiaomi Smart Home

V Xiaomi ekosystému nalezneme široké spektrum produktů, mimo jiné i produkty chytré domácnosti. Není nad osobní zkušenost, a proto se značka Xiaomi pravidelně účastní předních výstav a konferencí, například ForArch, Fast Day, Datart Life nebo eDWorld.

Czech Social Awards

Czech Social Awards je uznávané oceňování osobností ve sféře sociálních médií v České republice. Xiaomi byla hrdým partnerem této akce a dokonce měla svou samostatnou kategorii – Fun & Entertainment. Čest předat toto ocenění měl jeden z ambasadorů značky, Machmud Muradov.

Autogramiáda Karlose „Terminátora“ Vémoly

Značka Xiaomi, pod záštitou společnosti Witty Trade s.r.o., se stala partnerem nové knihy Karlose Vémoly – Zrození Terminátora, jejíž autogramiáda se konala v Xiaomi prodejně v Hradci Králové.

Slavnostní večeře s influencery

V životě je potřeba se setkávat, utužovat vztahy a pochválit za dobře odvedenou práci. Společnost Witty Trade s.r.o. se tohoto ujala po svém a uspořádala pro Xiaomi influencery společnou večeři v luxusní pražské restauraci Aureole