Spolupracujeme

Společnost Witty Trade je distributorem významných značek působících na českém trhu a nabízí opravdu spoustu chytrých produktů pro své zákazníky. Značka Xiaomi je momentálně tou nejvýraznější, a tak není divu, že se se značkou chtějí spojovat opravdu velké a významné osobnosti a společnosti.

Oktagon MMA

Oktagon je největší česko-slovenská organizace pořádající bojové sporty. Spojení Xiaomi, a právě této organizace je velmi silným partnerstvím. Xiaomi je právoplatně jedním z hlavních partnerů. Jedním z největších jmen je Karlos Terminátor Vémola.

Hokejový svět

Hokej je českým národním sportem, a proto se Xiaomi rozhodlo spojit své jméno se dvěma hokejovými kluby. Jedná se o HC Slavii Praha a HC Orli Znojmo. Xiaomi chce podporovat sport obecně a obzvláště mladé hokejové talenty, které jsou v těchto týmech jistě dobře vidět.

Pavel Callta

Pavel Callta je jeden z mladých talentovaných muzikantů působících na české scéně. Jeho chytlavé písně si zpívá téměř celá Česká republika. Pavel je velice nadaný zpěvák a ve spolupráci s Xiaomi plánuje velké věci.

Machmud „Mach“ Muradov

Mach Muradov je v bojovém světě opravdu velké jméno. Jako jeden ze dvou mužských zástupců bojujících v elitní americké profesionální soutěži UFC. Xiaomi si vybralo pro spolupráci právě Macha, který má před sebou jistě zářnou kariéru.

Formule

Kdo by neměl rád rychlost? Xiaomi má ambiciózní cíle, a tak není překvapením, že podporuje extrémně rychlý sport, kterými jsou Formule 2 a Formule 3. Toto spojení nabírá opravdu na rychlosti a je krásné být u toho.

Martin Michek

Nejen díky svým schopnostem, ale i partnerům patří nováček Martin Michek k největším a pro nás nejpříjemnějším překvapením letošní Rallye Dakar. Jedním z partnerů Martina Michka je i značka Xiaomi!

Timea Trajteľová

Timea je jednou z nejznámějších fitness dívek na Slovensku i v České republice. Několikrát získala titul v soutěžích bikini fitness, dokonce i evropských rozměrů. Není tak divu, že Xiaomi s touto úspěšnou fitnesskou spojilo své síly a společně tvoří úspěšný tým.

Týnuš Třešničková

Týnuš je známá česká influencerka, která si vybudovala obdivuhodnou fanouškovskou základnu. Značka Xiaomi spolupracuje s Týnuš už delší dobu, a tak není divu, že jejich produkty úspěšná instagramerka denně využívá k soukromým i pracovním účelům.