Sponsorship

Soustředíme se na spolupráce, které mají význam a přinesou oběma stranám kýžené výsledky. Na svoji stranu přijímáme silné partnery, kteří podpoří růst značky Xiaomi a poskytnou benefity i našim zákazníkům.

Oktagon MMA

Oktagon je největší česko-slovenská organizace pořádající bojové sporty. Spojení Xiaomi, a právě této organizace je velmi silným partnerstvím. Xiaomi je právoplatně jedním z hlavních partnerů. Jedním z největších jmen je Karlos Terminátor Vémola.

Hokejový svět

Hokej je českým národním sportem, a proto se Xiaomi rozhodlo spojit své jméno se dvěma hokejovými kluby. Jedná se o HC Slavii Praha a HC Orli Znojmo. Xiaomi chce podporovat sport obecně a obzvláště mladé hokejové talenty, které jsou v těchto týmech jistě dobře vidět.

Formule

Kdo by neměl rád rychlost? Xiaomi má ambiciózní cíle, a tak není překvapením, že podporuje extrémně rychlý sport, kterými jsou Formule 2 a Formule 3. Toto spojení nabírá opravdu na rychlosti a je krásné být u toho.

Tým Sampi

Tým Sampi je profesionální esportový tým, založený fotbalistou Jakubem Janktem. Působí ve hrách CS:GO, LoL, Dota 2, FIFA20 a Brawl Stars. Věříme, že díky naší podpoře dosáhnou mnoha vítězství.

Oxo Tea

Jistě všichni znáte drinky s praskacími kuličkami uvnitř. Tyto nápoje jsou v dnešní době hitem hlavně u mladé generace. Ve spolupráci s naší influencerkou Týnuš Třešničkovou vytvořili speciální letní Xiaomi drinky.

Týnuš Třešničková a letní edice OXO čaje od Xiaomi
Vítězka Czech Social Awards 2019 v kategorii Fun & Entertainment

Czech Social Awards

Czech Social Awards je uznávané oceňování osobností ve sféře sociálních médii v České republice. Xiaomi je hrdým partnerem této akce a dokonce má i svou samostatnou kategorii – Fun & Entertainment.

Ben Cristovao
Výčep Kabelovna

S Výčepem Kabelovnou, veganskou pivnicí, jsme započali spolupráci předáním Xiaomi koloběžek, čističek vzduchu a projektoru. Věříme, že díky našim produktům bude chod restaurace o to snadnější a spokojenost hostů jenom poroste.

Ben Cristovao ve Výčepu Kabelovna

Buggyra Racing

Mezinárodní značka s více než 50letou tradicí, která patří mezi přední světové vývojáře závodních technologií s vlastními technologickými centry v Dubaji, České republice a Španělsku. Je nám velikou ctí, že jsme celý tým mohli podporovat a jako partner gratulujeme k úspěchům, kterých tým Buggyra Racing v rámci Rally Dakar 2021 dosáhl!