Měsíc květen byl pro naši firmu úspěšný hned z několika důvodů. Jedním z nich je navázání dvou nových influencerských kolaborací, díky nimž se posuneme jak my, tak i naši partneři. Náš tým Xiaomi influencerů se rozrostl o nové členy – Pavla Caltu, úspěšného hudebního interpreta a Denisu Spergerovou, úspěšnou modelku a vítězku Miss Czech Republic 2019. Vítáme je u nás v týmu a těšíme se na společné projekty.

 

Calta a Spergerová

 

Vzhledem k rostoucí popularitě pro-gamingu bylo pro nás navázání spolupráce s předním českým herním týmem Sampi logickým krokem. Tým Sampi je profesionální esportový tým, založený fotbalistou Jakubem Janktem. Působí ve hrách CS:GO, LoL, Dota 2, FIFA20 a Brawl Stars. Věříme, že díky naší podpoře dosáhnou mnoha vítězství.

 

Esportový tým Sampi a předání Poco F2 Pro

 

Dne 20.5. se otevřely pomyslné brány do nového Mi Storu ve Frýdku-Místku. Situace týkající se koronavirové krize nám bohužel neumožnila uskutečnit otevření prodejny ve slavnostnějším stylu, nicméně věříme, že nadcházející otevírací akce, které plánujeme do budoucna, si společně užijeme o to více!

 

Xiaomi prodejna Frýdek-Místek

 

S rostoucím obratem rostla i potřeba většího počtu zaměstnanců a bylo tedy zapotřebí i rozšířit naše firemní prostory. Nové, prostornější kanceláře, do kterých jsme se na začátku měsíce přestěhovali, nyní čítají celkem 550 m2, tedy téměř dvojnásobek původní rozlohy, a obsadili jsme jimi celé 10. patro budovy, ve které sídlíme. Jakmile se v našich nových kancelářích plně zabydlíme, rádi s vámi budeme sdílet naše nové pracovní prostředí.