Uběhl nám další měsíc a s ním samozřejmě přišly i nové události, o kterých bychom vás rádi informovali.

Novinkou ze světa našich influencerů je potěšující zpráva, že se k nám připojil Filip Salač – český motocyklový jezdec, který je již nyní velice úspěšný, a proto jsme rádi, že s ním jeho úspěch můžeme sdílet a podporovat ho k těm nejlepším výkonům!

 

 

Soutěž krásy MISS CZECH REPUBLIC byla založena modelkou Mgr. Taťánou Makarenko v roce 2010 se záměrem uspořádat v České republice soutěž krásy pro dívky ve věku od 17 do 25 let, ve které nerozhodují jen výška a míry, ale především půvab a sympatie. Soutěž je unikátní tím, že je otevřena i pro dívky jiných občanství než ČR, podmínkou je však již udělený trvalý pobyt na území České republiky v době přihlášení do soutěže. Vítězkou MISS CZECH REPUBLIC 2020 se stala nádherná Karolína Kopincová, která bude jezdit v našem novém voze Mercedes a užívat produkty Xiaomi po celý rok jejího kralování. Gratulujeme!

 

 

Nezaháleli jsme ani v oblasti akcí a 31. 7. byla otevřena v pořadí sedmá pobočka Xiaomi. Tentokrát se nového Mi Storu dočkal OC Centrál v Kladně. V těchto dnech na Mi Storech probíhají akce a slevy pro zákazníky. Například je možné nechat si zdarma vydezinfikovat svůj mobilní telefon, využít slevy na vybrané příslušenství a mnoho dalšího. Pro otevření pobočky v Kladně jsme se rozhodli využít sílu našich influencerů, konkrétně Macha Muradova, který na svém IG profilu pozval fanoušky na lákavé slevy. Další influenceři také pomohli akci zpropagovat a tím se Kladno a Mi Store zapsal do paměti mnoha fanouškům Xiaomi.

 

 

V červenci náš produkční tým natočil video na očekávanou novinku, fitness náramek Mi Smart Band 5, který na svět vykouknul 15. 7. 2020 s velkou slávou. Do tohoto spotu si pozvali naši ambasadorku Timeu Trajtelovou a video natočili v parku Stromovka.

 

 

Jistě všichni znáte drinky s praskacími kuličkami uvnitř. Aneb čajový koktejl ze zeleného čaje ochucený slazenými sirupy. Tyto nápoje jsou v dnešní době hitem hlavně u mladé generace. Využili jsme i této příležitosti a ve spolupráci s naší influencerkou Týnuš Třešničkovou vytvořili speciální letní Xiaomi drinky. Ochutnáte?