Pořád se něco děje a platí to také o dění ve Witty Trade. Podívejte se, čím jsme žili v měsíci srpnu.

Projekt Oxo tea ve spolupráci s influencerkou Týnuš Třešničkovou je v plném proudu. Drinky se úspěšně prodávají ve dvou variantách: Summer fever, Fashion fever a vaše ohlasy jsou velice pozitivní. Už jste ochutnali?

 

 

Na facebookové stránce Xiaomi Česká republika je stále živo a fanoušci každým dnem přibývají. Nyní máme již přes 120 000 sledujících. Velké úspěchy slavíme také na Instagramu. Ve srovnání s naší přímou konkurencí např. značkou Huawei, která má přes 56 tisíc sledujících nebo značkou Samsung, kterou sleduje přes 63 tisíc sledujících, jednoznačně vedeme. Sleduje nás tak největší počet fanoušků moderních technologií – přes 69 tisíc sledujících.

Tým Sampi nás stále skvěle reprezentuje na všech soutěžích, do kterých se hlásí. Za poslední dva roky se zúčastnil více než 25 turnajů v zahraničí, ze kterých přivezl spoustu medailí. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

 

 

V rámci naší spolupráce s časopisy Motorbike a Playboy jsme se dočkali dalších kvalitních výstupů. Jedním z nich byl rozhovor s Martinem Michkem a PR tip na novou Xiaomi koloběžku Mi Electric Scooter Pro 2. Dalším online titulem je portál žena-in, kdy jsme šéfredaktorce zapůjčili na testování chytrý náramek Mi Smart Band 5. Celá redakce se účastnila běžeckého závodu, a tak jej přímo v terénu otestovali.

 

 

V srpnu oslavilo Xiaomi své 10. výročí a přichystalo si pro vás dárečky v podobě srpnových slev na Mi 10, Redmi Note 8 Pro, Note 10 Lite, Note 10, Note 10 Pro, POCO F2 Pro a Redmi Note 9. Tuto akci jste mohli zaznamenat, jak na našich webech, sociálních sítích a webech partnerů, tak i v televizi, na billboardech a smartboardech po celé republice.

 

 

A nezaháleli jsme ani po umělecké stránce. Český zpěvák Pavel Calta vydal v srpnu píseň s názvem „Jiná!“ a právě v jejím videoklipu se objevují rozmanité produkty Xiaomi, které byly při natáčení použity. Písničku si můžete poslechnout zde.

 

 

Chytré Xiaomi produkty si můžete prohlédnout nejen na instagramu Xiaomi Czech, ale také na profilu Bena Cristovaa a Výčepu Kabelovna. V této veganské hospodě slouží Mi Smart Compact Projector mimo jiné i k pořádání filmových večerů, a tak je možné jej vidět přímo v akci. Díky Xiaomi Electric Scooters dostanete svoji objednávku v rychlém a elegantním podání!