Oblíbenost Xiaomi produktů je v poslední době naprosto nepřehlédnutelná. Dostáváme denně několik zpráv od spokojených zákazníků, kterým chytré produkty ulehčují život.

Proto jsme se v měsíci září rozhodli připravit mnoho zajímavých akcí, v rámci nichž bylo možné oblíbené produkty získat za exkluzivní ceny!

Září započalo bannerovou flash akcí na Mi Note 10 Lite, POCO F2 Pro, Redmi 8 a Redmi 8A. Pokračovali Xiaomi Happy Days, které spolu s našimi partnery promovala i obchodní centra. Zaznamenat Happy Days jste tak mohli na webech, banner. Nechyběla ani víkendová Xiaomi jízda. Akce, při níž bylo možné zakoupit elektrické koloběžky spolu s dárky za více než 3 000 Kč.

 

 

Na trh přišly také dvě novinky. Redmi 9C NFC a nový POCO X3. Mimo jiné jsme také rozjeli novou akci nazvanou Bleskovka, která je unikátní záležitostí. Jedná se o slevu platnou pouze na 24 hodin. Tak nás sledujte na www.xiaomi-czech.cz, ať vám nic neuteče.

 

 

V oblasti dalších spoluprací pokračujeme v propagaci našich produktů například na IG profilu Výčepu Kabelovna. Zde je ukázka prezentace čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3H. Skvělé zapadnutí do celkového feedu a ještě k tomu trefný popisek.

 

 

Dále jsme se zaměřili na propagaci značky 1MORE. Kampaň byla v průběhu září spuštěna na profilu Kamily Pavlíčkové, následoval profil Nikoly Kičmerové a přidal se také Karlos Vémola. V plánu jsou další strategické kroky pro podporu značky 1MORE.

 

 

Těšíme se, co nám přinesou další měsíce!