V říjnu spatřila světlo českého trhu dlouho očekáváná řada smartphonů Mi 10T Series a o další zajímavé aktivity rozhodně nebyla nouze! Pojďme si říjnové události více přiblížit.

Na našem instagramovém profilu je stále živo a fanoušci každým dnem přibývají. Aktuálně se můžeme pochlubit číslem 75 600 followers, což je opravdu neuvěřitelné. Děkujeme!

 

 

Rádi bychom se pochlubili dalším milníkem v oblasti sociálních sítí. V týmu influencerů máme člena, který dosáhl 1 000 000 followers na Instagramu. Není jím nikdo jiný, než UFC bojovník Makhmud „Mach“ Muradov! Moc gratulujeme a jsme rádi, že můžeme s takovým jménem spojovat naši značku!

 

 

Novou řadu Mi 10T Series jsme uváděli on-line pod záštitou české centrály Xiaomi. Celé uvedení proběhlo formou on-line přenosu a součástí představení byli i dva influenceři: Eva Perkausová a Tomáš Satoranský. Launchem prováděl zkušený kolega Martin Pipek, který tak odstartoval prodej celé řady v České republice.

 

 

Jednou z nejdůležitějších akcí měsíce října bylo Slevové tornádo, které se přiřítilo v půlce měsíce. Návštěvnost během akce trhala rekordy hlavně na e-shopu. Během víkendu jsme zaznamenali nárůst o 65 % proti normálnímu stavu. Využili jste slev k nákupu prvních vánočních dárků?

 

 

Výhercem říjnového top postu se stal příspěvek od Miss World Czech Republic 2020 Karolíny Kopíncové, která elegantně zakomponovala Mi Robot Vacuum-Mop P do svého života i feedu. Pojmenovala ho „Albert“ a nenuceně sdělila svým followers vše klíčové co se fungování vysavače týče a nevynechala ani osobní zkušenost.

 

 

Chcete se dozvědět více o dění v naší firmě? Sledujte náš profil na LinkedInu!