Listopad ve znamení padání cen! Nejdůležitější akcí měsíce listopadu byl jednoznačně předvánoční nákupní „svátek“ Black Friday, který započal 13. 11. a končil 30. 11. Slevová akce měla opravdu velký úspěch, především v předvánoční atmosféře. K propagaci jsme využili i naše influencery, kteří tuto akci autenticky zakomponovali do svých příspěvků.

 

 

Listopadovou hvězdou byla Mi 10T série, o níž jsme natočili celkem 3 videa. Jedním z nich bylo například unboxing video na Mi 10T Pro, které si můžete prohlédnout zde:

 

 

Model Mi 10T Pro hrál také hlavní roli v krátkém spotu, kde se objevil v rukou našeho ambasadora Pavla Calty. A v reportáži pro pořad Showtime bylo zachyceno, jak Mi 10T Pro pomáhá Pavlovi s vyřizováním pracovních povinností.

Servisní oddělení v listopadu zažilo zajímavé období. Nejen, že bylo opraveno více jak 850 zakázek, ale také započala spolupráce s novými servisy. Od tohoto kroku si slibujeme zvýšení kvality a zrychlení oprav.

V oblasti Retailu se měsíc listopad kvůli vládním nařízením moc nepodařil, jelikož prodejny musely zůstat zavřené. Nicméně kolegové nezaháleli a zvládli na prodejnách i skladech důkladně uklidit a také se vypořádat se čtvrtletní inventurou. Dobrá práce!

 

 

Chcete se dozvědět více o dění v naší firmě? Sledujte náš profil na LinkedInu!