Poznejte blíže další influencery, se kterými spolupracujeme!

Osobní fitness trenérka Nikola Kičmerová pomáhá získat postavu snů mnoha ženám a motivuje své sledující ke zdravému životnímu stylu. Xiaomi produkty ji pomáhají zachovat detailní přehled zejména o jejím tréninku, celkovém zdraví a šetří ji čas při přípravě zdravých jídel.

 

 

Martin Michek je historicky nejlepším českým motokrosovým závodníkem. Mezi jeho největší úspěchy patří: 18x mezinárodní mistr ČR, 2x vícemistr světa ve třídě MX3, 4x mistr Evropy třídy OPEN a 3. celkové místo v nováčcích roku na největším a nejtěžším závodě světa DAKAR 2020. Martin má rád inovaci nejenom ve sportu, ale i v rámci moderních technologií. Široká škála Xiaomi produktů ho tedy velice oslovila a mezi jeho oblíbence patří kategorie chytrých telefonů.

 

 

Český zápasník MMA Karlos Vémola, přezdívaný Terminátor, patří mezi legendy MMA. Není divu, že veškerý volný čas věnuje tréninku, tudíž oceňuje každou časovou rezervu, kterou mu Xiaomi produkty zajišťují. Ať už v rámci přípravy jídel, tak i při úklidu Vémolandu. Chytré produkty využívá i na tréninku, jelikož představují snadný způsob, jak si zachovat ucelený přehled o veškerých údajích, které jsou pro jeho progres důležité.

 

 

Těšíme se na budoucí spolupráci!