Rádi bychom vám představili několik influencerů, se kterými spolupracujeme, a přiblížili vám jejich vztah ke značce Xiaomi.

Na české scéně působí mnoho talentovaných muzikantů a Pavel Calta je jedním z nich. Pavel miluje kromě hudby i moderní vymoženosti, které využívá na denní bázi. Proto si pro rozmanitou škálu chytrých produktů zamiloval značku Xiaomi, nejvíce kategorii nositelné elektroniky.

 

 

Vítězka Miss World Czech Republic 2019 a nynější modelka Denisa Spergerová nachází oblibu nejen v módě, ale i v moderních technologiích s cílem usnadnit si život. Xiaomi chytré produkty si vzhledem k jejich povaze a designu velice oblíbila a provází ji celým dnem!

 

 

Certifikovaná osobní trenérka a výživová poradkyně Kamila Pavlíčková zlepšuje svým koučinkem životy mnoha ženám. Kvalitní koučink ale závisí i na vybavení. Proto si Kamila vybrala značku Xiaomi, aby díky chytrým produktům měla 100% přehled o svém tréninku, životosprávě a zdraví.

 

 

Mladý nadějný motocyklový jezdec a nastupující hvězda českého motorsportu v týmu VNE Snipers, Filip Salač, miluje rychlost a moderní technologie! Inovativní produkty Xiaomi si tak získali jeho přízeň a nyní si bez nich nedokáže představit den.

 

 

Těšíme se na budoucí spolupráci! Další část influencerů z Xiaomi týmu vám představíme zase někdy příště.