Skutečnost, že máte Xiaomi produkty v oblibě, denně vám ulehčují život a rádi je používáte, nám byla známá. Nicméně to, že má tato obliba až takový dosah, díky němuž získá značka Xiaomi prestižní ocenění Superbrands, to nás opravdu velice příjemně potěšilo. Těší nás, že jsme se jako společnost Witty Trade s.r.o. mohli díky našim marketingovým a prodejním aktivitám na tomto úspěchu velkou měrou podílet a věříme, že další úspěchy nás ještě čekají. Budeme pro ně usilovně pracovat!

 

Vzhledem k tomu, že Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek a titul Superbrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu, nemůžeme snad již ani dostát většího potvrzení, že jsou vám Xiaomi produkty opravdu blízko a máte k nim osobní vztah.

 

Chtěli bychom vám poděkovat, že chytré produkty Xiaomi používáte na denní bázi, doporučujete je svým blízkým a rozšiřujete svou chytrou Xiaomi rodinu. Doufáme, že vám i nadále budeme prostřednictvím těchto produktů usnadňovat život. Děkujeme!